Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
přednášky a školení | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Přednášky a školení


Školení
Při běžném školení jde o proces, při kterém je školený v pasivní roli. Školitel jednostranně předkládá informace a zkušenosti s cílem, aby si je školený zapamatoval.
V našem pojetí dochází při školení k demonstrování konkrétních případů, řeší se případové studie, pomocí workshopu je školený veden ke konkrétním úkolům, které zavede do praxe.

Nejčastěji školíme marketing, obchod, PR, copywriting, sociální sítě, googleanalytics, nákup médií a mnoho dalších oblastí.

 

Přednášky
Naši odborníci přednáší na různých seminářích, konferencích, univerzitách v ČR i zahraničí. V případě zájmu rádi uspořádáme přednášku pro Vaše zaměstnance v oborech financí a daňové poradenství, HR, tvorby strategií, plánování médií, krizového řízení, marketingu, PR, obchodu apod.

všechny novinky