Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
Webové stránky | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Webové stránky

Webové stránky tvoříme na redakčních systémech Wordpress, Joomla nebo Drupal, což jsou celosvětově využívané, otevřené systémy, které ovládají miliony lidí na celém světě.  Dále dokážeme vytvořit weby v HTML. Weby i spravujeme a přebíráme. Web od nás bude mít tyto a mnoho dalších funkcí:
 


VÝHODY OTEVŘENÉHO REDAKČNÍHO SYSTÉMU
Hlavní výhodou otevřeného redakčního systému je NEZÁVISLOST, neboli možnost kdykoliv oslovit jinou společnost pro správu webu. Na rozdíl od většiny společností, které se zabývají tvorbou webových stránek, doporučujeme klientům, aby měli SVOJI doménu a SVŮJ webhosting. Se vším klientům pomáháme, vše zařídíme a předáme. Když se klient rozhodne, že s námi již nebude chtít v budoucnu spolupracovat, nemusí se bát obstrukcí, naschválů a ani toho, že přijde o doménu či webové stránky.
Důvod, proč některé společnosti trvají na vlastním redakčním systému a webhostinguu dodavatele, je jediný. Vědí, že pokud bude chtít klient odejít, „nedovolí“ mu to. Klient se tak stává nezávislý na webmasterech, kteří když vytvoří svůj redakční systém drží v ruce kód, který nechtějí dát z ruky a hlavně se v něm málokdo vyzná, proto u nich klient zůstává a platí jejich služby.

• Klient si může sám přidávat stránky, které chce.  Upravovat i menu a přidávat nové  funkce.

• V redakčním systému je volně k dispozici velké množství doplňkových služeb zdarma, které pomohou se SEO, jazykovými mutacemi, obrázky,…

• Cca 75% webů na světě stojí na otevřených redakčních systémech (Wordpress, Drupal, Joomla, atd), protože jsou jednoduché, levné a mají výbornou technickou podporu. Na otevřeném systému má webové stránky např. i TV Prima nebo v USA Bílý dům, Ve Švýcarsku CERN, Fifa a mnoho velkých firem.

• Nepřeberné množství funkcí, které můžete využívat zdarma a které drží krok s potřebami trhu. Menší firma, která vytvoří redakční systém, není schopna tento krok držet a weby tak stárnou. Dřív se udávalo, že web stačí změnit jednou za 5 let, tato doba se nedávno zkrátila na 2 roky a top světoví SEO konzultanti dnes začínají hovořit o 1 roce. Tohle nikdo za přijatelnou cenu nenabídne. V OSS to není problém.

• Velké webhostingové společnosti,např. Active24, otevřené redakční systémy respektují na tolik, že nabízí v rámci hostingu instalaci jedním kliknutím a podporu.
 

Nabízíme

V poslední době jsme dělali například tyto weby:
Autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o. - www.autopujcovny-praha.cz
1. komplexní magazín o gastronomii - www.blogapetit.cz
E-shop náhradních dílů B-land, s.r.o. - www.dily-renault-dacia.cz
Fórum zdravé výživy - www.fzv.cz
Daňové a účetní poradenství - www.mojedane.cz
Autopůjčovna ASAP Rent car, s.r.o. - www.carrentalprague.cz

V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte:
e-mailem nebo telefonicky na tel. +420 722 369 344


 

všechny novinky