Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
mediální trénink | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Mediální trénink

Při kontaktu s médii víc než kde jinde platí známé pořekadlo:“ Štěstí přeje připraveným.“

Stalo se Vám, že jste někdy někde chtěli promluvit, ale najednou to „nešlo“? Měli jste dokonale zformulované myšlenky, ale při otázce od novináře je najednou nebyli schopni prezentovat? Vyjádřili jste se k tématu, ale výstup v médiích byl zcela jiný? Víte, co je to „vystřihnout někoho“?

Naučíme Vás, jak se novináři ptají. Jak odpovídat na otázky, aby byly pro novináře použitelné a výstižné. Jak reagovat, když nevíte nebo nechcete odpovědět. Jak získat čas pro přípravu. Jak se nenechat zaskočit a naopak vyvést z rovnováhy novináře. Jak působit důvěryhodně. Jak mluvit, kam se dívat. Jak zajistit autorizaci.

Zkrátka, připravíme Vás na všechny situace. Připravíme trénink pro úplné nováčky i pokročilé. Individuálně se budeme věnovat vedení společnosti pro přípravu na krizovou komunikaci, včetně krizového plánu.

Co pro Vás můžeme udělat? Neváhejte nás kontaktovat.

všechny novinky