Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
sociální sítě | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Sociální sítě

Milované i zatracované - sociální sítě. Věděli jste, že na Facebooku má v České republice účet již přibližně 4 miliony uživatelů? Celosvětově měsíčně navštíví Facebook dokonce 1,1 miliarda uživatelů. Můžete toto číslo ignorovat? Na to neexistuje jednoznačná odpověď.
Některé firmy a produkty se bez sociálních sítí lehko obejdou, pro jiné může být ohromnou obchodní příležitostí. 

Na Twitteru je v ČR cca 150 tisíc uživatelů (200 milionů na světě), na Google+ v ČR 400 tisíc uživatelů (celosvětově 400 milionů) a na LinkedIn v ČR 242 tisíc uživatelů (celosvětově 200 milionů).

Rozhodnete-li se, že to se sociálními sítěmi zkusíte, musíte se smířit s tím, že se jim budete muset věnovat. Čeká Vás správa stránky, plnění zajímavými informacemi a komunikace s fanoušky, kteří očekávájí jiný přístup než při běžné firemní komunikaci. Ale hlavně, dostat fanoušky na své webové stránky.

Pomůžeme Vám:


Co pro Vás můžeme udělat? Neváhejte nás kontaktovat.

všechny novinky