Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
marketingová analýza | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Marketingová analýza

Jsme tým zkušených profesionálů ze všech oblastí marketingu, managementu a financí. Nabízíme služby reklamní, mediální a PR agentury včetně poradenství.  Od ostatních se lišíme tím, že se neřídíme výší provize, ale účinností marketingu jako celku. Neprodáváme znalosti, které jsme se naučili ve školách, ani marketingové produkty, o kterých nám „někdo“ řekl, že fungují.  Kromě vzdělání a praxe nabízíme ZKUŠENOSTI.

Rozumíme:
  - marketingu
  - projektovému řízení
  - public relations 
  - procesnímu řízení
  - obchodu 
  - krizovému řízení
  - reklamě 
 
Máte u nás tyto jistoty:
  - k vaší firmě se budeme chovat stejně odpovědně jako by byla naše 
  - zvýšíme Váš zisk
  - ušetříme Vám peníze
  - podělíme se s Vámi o naše know-how  
  - získáte další klienty – doporučíme Vás
  - exkluzivita: nikdy se nemůže stát, že bychom zároveň pracovali pro vás a pro Vaši konkurenci.
  - mlčenlivost: informace, které od Vás získáme jsou pro nás svaté a nepředáme je dál.

Na rozdíl od jiných firem u nás není marketing prodej reklamy, o té u nás uslyšíte až na posledním místě. Název společnosti, logo, mém, adresa, vzhled Vašich kanceláří, chování a oblečení zaměstnanců, webové stránky, vzhled produktů a jejich funkčnost, vztahy s veřejností, obchodní korespondence, řešení reklamací, marketingový a obchodní plán, propagace, plán růstu, komunikace na venek, názory zaměstnanců, rychlost a způsob vyřizování zakázek, podpis v e-mailu, hlas ve firemním telefonu, automatické odpovědi, zájem o ponákupnínázor, analýzy konkurence, podpora prodeje, správně nastavené procesy ve firmě a mnoho dalšího… to je marketing, VÁŠ ZISK.

Jsme schopni zastřešit marketing celé společnosti, ale také jen doplňovat části marketingu, ve kterých není klient silný nebo mu chybí kapacity. Před každou spolupráci si děláme pro sebe analýzu, ze které dále vycházíme.

Pro mnoho klientů děláme pravidelné analýzy v rámci společnosti - nejčastěji marketingovou, obchodní a komunikační analýzu.

Spolupráce zahrnuje většinou tyto kroky:
Krok 1.  Seznámení se s klientem a stavem marketingu, obchodu a případně dalších složek firmy.
Krok 2.  Podrobnější analýza zjištěných slabých míst.
Krok 3.  Návrh řešení, vytvoření marketingových, obchodních a komunikačních plánů.
Krok 4.  Realizace a průběžná kontrola – reklamní kampaně, podpora prodeje, public relations, internetový marketing, mysteryshopping,..
Krok 5.   Kontrola, monitoring a vyhodnocení.

Spolupracujeme s kvalitními a levnými dodavateli a dělíme se s Vámi o agenturní provizi.


Rádi Vám připravíme nabídku na míru. V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte:
e-mailem nebo telefonicky na tel. +420 722 369 344

všechny novinky