Podkategorie

Facebook

SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Facebook, Twitter, Google+, Linkedin, Pinterest, Instagram, Youtube, Foursquare, Orkut, Vkontakte, Zing, Lide.cz, Libimseti.cz a další.

Chcete to zkusit se sociálními sítěmi, ale nevíte, kde a jak začít? Bojíte se, abyste naopak něco nepokazili? Nevíte, jak se v sociálních sítích komunikuje? Nemáte čas každý den kontrolovat sociální sítě a komunikovat s fanoušky? Netušíte, jak nastavit kampaň na sociálních sítích? Pomůžeme Vám. Na rozdíl od jiných firem se postaráme o všechny hlavní sociální sítě najednou nebo jen o vybrané.

Nevíte, jestli jsou pro Vás sociální sítě zajímavé?
Zkuste se podívat, kolik Vašich potenciálních zákazníků na nich je a můžete je cíleně oslovit.
V ČR nejzásadnější Facebook umožňuje cílení podle pohlaví, věku, oblasti a dalších důležitých kritérií.

Umíme komunikovat v těchto jazycích na úrovni rodilých mluvčích: čeština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, ukrajinština, polština, slovenština. Na přání dokážeme zajistit i další jazyky.

Typ spolupráce: Jsme schopni založit účty a proškolit klienta, stejně jako vést samostatně účty, vytvářet obsah a komunikovat s cílovými skupinami.

 

Co pro Vás můžeme udělat:

Založení stránky na Facebooku

Stránku vytvoříme včetně grafického návrhu, připravíme a vložíme texty, zařadíme do správných kategorií a předáme klientovi. Cena od 500,- Kč do 2000,- Kč dle náročnosti.


Získání fanoušků

Na začátku klientům doporučujeme malou propagaci za účelem získání Českých a Slovenských fanoušků. Nelze přesně odhadnout předem, kolik fanoušků získáme, garantujeme pouze minimální nárůst.

min 300 fanoušků na Facebooku   =   900,- Kč
min 500 fanoušků na Facebooku   = 1400,- Kč
min 1000 fanoušků na Facebooku = 2000,- Kč 


Správa stránky

Stránku na Facebooku je nutné průběžně spravovat, vkládat nové a zajímavé příspěvky. Správu Facebook page kalkulujeme dle rozsahu a počtu příspěvků za měsíc a nutnosti profesionální komunikace s fanoušky. Při komunikaci využíváme naše proškolené PR oddělení a samozřejmě dodržujeme veškerá autorská práva. 

Ukázka cen (záleží na době spolupráce, náročnosti, kontroverznosti)
min. 1 příspěvěk týdně + komunikace s fanoušky = od   500,- Kč za měsíc
min. 3 příspěvky týdně + komunikace s fanoušky = od 4000,- Kč za měsíc
min. 5 příspěvky týdně + komunikace s fanoušky = od 8000,- Kč za měsíc     

 

Správa kampaní

Vzhledem k tomu, že Facebook nyní zobrazuje příspěvky průměrně 1-3% uživatelům Facebooku, je třeba jejich zobrazení podpořit kampaní. Dokážeme cílit fanoušky podle země / města / vzdělání / pohlaví / věku / koníčků / konkurence a mnoha dalších kritérií, čímž výrazně zlepšujeme konverzní poměr. Kampaň můžeme nastavit buď na cenu za zobrazení nebo na cenu za proklik. Vždy ušetříme klientovi min 20% nákladů, než když si spravuje kampaně sám. 

Cena za správu kampaní je pouze orientační. Záleží na rozpočtu, analýzách, zacílení, zda i již spravujeme stránku na Facebooku nebo ne.

V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky na tel. +420 722 369 344

všechny novinky