Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.neverending.cz/www/index.php:1) in /www/doc/www.neverending.cz/www/inc/inc.php on line 2
online marketing | Neverending, s.r.o.
Podkategorie

Online marketing

V internetovém marketingu se vše točí kolem webu, konkrétně, jak dostat na firemní web zákazníka a přesvědčit ho ke koupi produktu či služby. S tím souvisí i marketingové činnosti.
Nejdříve je třeba připravit web. Musí na něm být relevantní informace pro zákazníka i roboty vyhledávačů. Zákazník musí vnímat web jako přehledný, důvěryhodný a přínosný. Nestačí mít texty gramaticky správně, musí zákazníka přesvědčit ke koupi a dokončení objednávky.
Aby zákazník na webu nakoupil, musí se na něj nejdříve dostat. Cest vede několik. Od SEM a SEO, přes PPC kampaně, bannery, sociální sítě, online partnerství, internetové PR až po affiliate, direct marketing a e-mailing. Následuje sledování recenzí a hlídání informací o firmě, které se šíří internetem. Pozitivní zprávy lze podpořit, negativní smazat, případně zneutralizovat.

Co pro Vás uděláme?

Krok 1: Analýza webu

Zahrnuje kontrolu textů, odkazů na web a z webu, analýzu statistik návštěvnosti a míry opouštění webu. Odhalíme slabá místa webu. Zjistíme nejdůležitější klíčová slova a navrhneme texty pro zachycení klientů z tzv. dlouhého chvoje. Provedeme monitoring reputace společnosti (produktů) na internetu. Dále zhodnotíme situaci na poli sociálních sítí, zda jsou pro společnost / produkt vhodná či nikoliv. Nejčastějšími chybami na poli sociálních sítí je přílišné budování kontaktu s fanoušky bez snahy dostat je na web společnosti, který má mnohem víc prodejních možností. Dále pak nedostatečná komunikace s fanoušky, nereagování na kritiku, podněty, ale i chválu.

Krok 2: Návrh spolupráce

Odstraníme slabá místa na webu. Upravíme texty tak, aby byly čitelné pro zákazníka a zároveň šly napřed robotům vyhledávačů. Navrhneme aktivity tak, aby byly cílené na nejdůležitější klíčová slova. Vytvoříme stránky na Facebooku, Google+, Twitteru, LinkedIn a dalších médiích. Postaráme se o komunikaci s fanoušky a zajistíme přechod ze sociálních sítí na web. Nastavíme PPC kampaně tak, aby byly efektivní, vymyslíme direct mail a rozešleme na vybrané adresy. Postaráme se o internetové PR a zajistíme i další předem schválené online aktivity. Neustále pracujeme na internetovém PR a vylepšování image společnosti.
Myslíte si, že by pro Vás bylo přínosem, kdyby se někdo zkušený podíval na Vaši firmu nezaujatě? Zkuste nás. Nezávazně Vás navštívíme a ZDARMA si s Vámi popovídáme o možnostech. Nechte se překvapit naší připraveností. Můžeme Vám garantovat, že již po této schůzce sami uvidíte některá slabá místa své společnosti a čas strávený s námi pro vás nebude ztrátou.
Nebo si od nás nechte zaslat e-mailem otázky, jejichž odpovědi Vám samy napoví, jak si stojíte. Stačí zaslat email na adresu: info@neverending.cz a do subjektu napsat „otázky“.
Pokud máte zájem jen o některé odvětví marketingu, více informací naleznete v jednotlivých sekcích. Kde jsou blíže vysvětlena témata: propagace, online marketing, low cost marketing, virální marketing, marketing služeb, guerilla marketing, atd.
 

Naše činnost v bodech:

Strategie:
- analýza současné situace
- segmentace cílových skupin
- vypracování ucelené strategie
- nastavení hlavních komunikačních cest
- vyhodnocení

Online kampaně:
- návrh a nákup kampaní
- zpracování, vedení PPC kampaní a kampaní na sociálních sítích 
- vyhodnocení 

Webové prezentace:
- návrh webových stránek
- aktualizace webových stránek
- psaní novinek, propisování do sociálních sítí
- psaní textů pro SEO
- linkbuilding
- soutěže, newslettery, blogy, diskuze,…

Sociální sítě:
- zakládání firemních, produktových page
- správa a plnění obsahu, komunikace s fanoušky
- návrhy a realizace soutěží a jiných podpůrných aktivit
- vedení kampaní

všechny novinky